لینک دوستان

سیسمونیها

پرنیانپوشان

طوطیبازار

ماهیپروری

گریس

جورابکده

چرمشوز

چکش هیدرولیک

فیشمیش 

خرید قسطی ماشین

نصب دوربین مداربسته در تهران. مشاوره و بازدید رایگان

لوازم بازی کودک فروشگاه مادران

سایت ایران 2 ترکیه

مشاوره کنکور

بهترین کلینیک کاشت مو در رشت
دستگاه کنترل تردد

ویروس کشی ویندوز در اقداماتی ساده

آهنگ ترکی

اجاره سوئیت در تهران

قرص دکتر دیلی

تعمیر مبل کلاسیک در تهران

گنج یاب

منطقه اروپایی استانبول، یکی از محل‌های پر جذابیت برای خرید ویلا در ترکیه است. این منطقه با داشتن تاریخی غنی، فرهنگ و همچنین مناظر زیبا، گزینه‌ی مناسبی برای افرادی است که به دنبال خرید ویلا در یک شهر تاریخی و جذاب هستند. در این مقاله بهترین نقاط برای خرید ویلا در منطقه اروپایی استانبول را بررسی می‌کنیم.

۱. بلیکدوزو (Beylikdüzü)

بلیکدوزو یکی از مناطقی است که در غرب استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن خدمات و امکانات بسیار عالی، محلی مناسب برای خرید ویلا محسوب می‌شود. این منطقه با داشتن پارک‌های بزرگ، مراکز خرید و همچنین دسترسی آسان به مراکز شهری، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا محسوب می‌شود.

۲. بیکوز (Beykoz)

بیکوز یکی از مناطقی است که در شمال شرقی استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن مناظر طبیعی زیبا، محلی بسیار جذاب برای خرید ویلا محسوب می‌شود. بیکوز با داشتن جنگل‌های طبیعی و همچنین چشم اندازهای فوق العاده، برای افرادی که به دنبال زندگی در یک منطقه سبز و آرام هستند، گزینه‌ی مناسبی است.

۳. ببک (Bebek)

ببک یکی از مناطقی است که در شمال غربی استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن مناظر زیبا و خدمات عالی، محلی بسیار جذاب برای خرید ویلا محسوب می‌شود. ببک با داشتن یک خلیج زیبا، پارک‌های عمومی و همچنین مراکز خرید و سرگرمی، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا می‌باشد.

۴. ساری‌یر (Sarıyer)

ساری‌یر یکی از مناطقی است که در شمال استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن مناظر طبیعی زیبا و همچنین نزدیکی به دریا، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا محسوب می‌شود. ساری‌یر با داشتن یکی از بلندترین تپه‌های استانبول و همچنین شهرک‌های بسیار عالی، برای افرادی که به دنبال یک زندگی لوکس و بی همتا هستند، گزینه‌ی مناسبی است.

۵. بورگاز (Burgaza)

بورگاز یکی از جزایر بسیار زیبای استانبول می‌باشد. این جزیره با داشتن مناظر طبیعی فوق العاده و همچنین خدمات عالی، محلی بسیار جذاب برای خرید ویلا محسوب می‌شود. بورگاز با داشتن خلیج‌های زیبا، پارک‌های عمومی و همچنین مراکز خرید و سرگرمی، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا می‌باشد.

۶. سیلیوری (Silivri)

 

سیلیوری یکی از مناطقی است که در جنوب غربی استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن دسترسی آسان به دریا و همچنین خدمات بسیار عالی، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا محسوب می‌شود. سیلیوری با داشتن سواحل زیبا و همچنین شهرک‌های بسیار عالی، برای افرادی که به دنبال یک زندگی لوکس و آرامش‌بخش در کنار دریا هستند، گزینه‌ی مناسبی است.

۷. بیوک‌چکمجه (Buyukcekmece)

بیوک‌چکمجه یکی از مناطقی است که در شرق استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن مناظر طبیعی زیبا، شهرک‌های بسیار عالی و همچنین دسترسی به دریا، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا محسوب می‌شود. بیوک‌چکمجه با داشتن پارک‌های عمومی، مراکز خرید و سرگرمی و همچنین رستوران‌های خوب، محلی بسیار جذاب برای زندگی و خرید ویلا می‌باشد.

۸. اسنیورت (Esenyurt)

اسنیورت یکی از مناطقی است که در غرب استانبول واقع شده است. این منطقه با داشتن قیمت‌های مقرون به صرفه و همچنین دسترسی آسان به مراکز خرید، گزینه‌ی بسیاری از افراد برای خرید ویلا محسوب می‌شود. اسنیورت با داشتن خدمات عالی، مراکز آموزشی، فضاهای سبز و همچنین فروشگاه‌های بزرگ، گزینه‌ی مناسبی برای زندگی و خرید ویلا می‌باشد.

در نهایت، استانبول با داشتن مناظر طبیعی زیبا، فرهنگ و تاریخ غنی، اقتصاد پویا و همچنین فرصت‌های شغلی زیاد، یکی از محبوب‌ترین شهرهای جهان برای سرمایه‌گذاری و خرید ویلا محسوب می‌شود.

برترین دابسمش ها

 

برترین دوربین مخفی ها