لینک دوستان

خرید قسطی ماشین

نصب دوربین مداربسته در تهران. مشاوره و بازدید رایگان

لوازم بازی کودک فروشگاه مادران

سایت ایران 2 ترکیه

مشاوره کنکور

بهترین کلینیک کاشت مو در رشت

ستایش امداد

داروخانه آنلاین
داروخانه اینترنتی

دستگاه کنترل تردد

ویروس کشی ویندوز در اقداماتی ساده

مدرک تحصیلی
خرید مدرک لیسانس
کلایمر
کلایمر
تابلو چلنیوم

آهنگ ترکی

قیمت خانه در منطقه 22

تابلو روانDot-matrix display یا همان صفحه نمایش نقطه ای پیکسلی، به تابلوهایی گفته می شود که جز دسته تابلوهای الکترونیکی بوده که برای نمایش اطلاعات مختلف من جمله اعلان ها و نیز تبلیغات، مانند تابلوهای داخل اتوبوس ها، تابلوی اعلان ساعت، تابلو سردرب فروشگاه ها، تابلوهای حاوی اطلاعات طبقات در مجتمع های تجاری و .... استفاده می شود و از یک سیستم قابل برنامه ریزی برای نمایش پویا و متحرک مطالب و متون متحرک استفاده می شود و به این منظور از روشن و خاموش شدن چراغ های ال ای دی بهره می برد.

این نوع تابلوهابه خصوص برای اعلان های گسترده که نیاز به تغییر متن است، و همچنین جلب توجه مخاطب به ویژه در تاریکی مفید است اما این نوع تابلوها، محدودیت دید دارند و در شرایطی و یا از یک فاصله طولانی، چندان واضح نخواهند بود.

تابلو روان، چیست؟

تابلو روان در واقع یکی از روش های پیاده سازی تابلوهای ال. ای. دی است، این نوع تابلوها با امکان نورپردازی و نمایش تصاویر تغییرپذیر، با افکت های نوری مختلف و تنوع برنامه برای نورپردازی، برای موارد گوناگون کاربرد داشته و هم به صورت رنگی ( فول کالر ) و هم به صورت تک رنگ، یه دو و سه رنگ، طراحی و اجرا می شود.

اهمیت استفاده از تابلوهای روان، به جهت ویژگی این تابلو در جلب توجه مخاطب است و از طرفی، از آنجا که اطلاعات مختلفی را به نمایش در می آورد، نظر بیننده را جلب کرده و امکان نمایش جذاب و منظم مطالب و تصاویر را فراهم می آورد.

ساخت تابلو روان چگونه انجام می شود؟

ساخت تابلو روان، به معنای ساخت صفحه نمایش حاوی چراغ های ال. ای. دی با برنامه ریزی دیجیتالی است. این نوع تابلو ها قطعاتی از قبیل ماژول، منبع تغذیه، برد کنترلر، و فریم می باشد.

برنامه ریزی نورپردازی و نمایش اطلاعات و تصاویر بر روی تابلو روان، از طریق برد کنترلر انجام می شود. برای طراحی و ساختتابلوهای روان، و نیز نصب و پردازش آن ها، با شناخت انواع تابلو روان، می توانید از خدمات آموزشی تابلوسازی الماس تبریز، برای دسترسی به آموزش تابلو روان، استفاده کنید.

گروه تبلیغاتی الماس تبریز، انواع تابلو روان تبریز را تولید و برنامه ریزی و اجرا می کند و در عین حال، آموزش می دهد.

انواع تابلو روان، شامل چه مواردی است؟

این نوع تابلوها، از قسم تابلو ال. ای. دی متحرک است که خود چند نوع را شامل می شود.

تک رنگ، که معمولا یکی از رنگ های سبز، آبی، قرمز، و سفید می باشد.

تابلوهای سه رنگ که شامل دو نوع 2RB و 2RG می باشد.

تابلو هفت رنگ از نوع 2RGB

و در نهایت تابلوهای چند رنگ یا همان فول کالر Full Color که امکان بازآفرینی جذاب ترین تصاویر رنگی را فراهم می آورد و معمولا برای محتواهای تصویری استفاده می شود.

تابلوسازی الماس تبریز، آموزش، ساخت و اجرای تمام انواع تابلو روان تبریز را برای تمام موارد استفاده و هر نوع طرح و در ابعاد مختلف، برای نصب در مکان های گوناگون، در شهرهای شمال غرب کشور، برعهده می گیرد.

شکل 2: انواع تابلو روان

برترین دابسمش ها

 

برترین دوربین مخفی ها