دستگاه واکس کفش

بهترین دستگاه واکس کفش : با گسترش فناوری روش های سنتی پاسخگوی نظافت آنی کفش را ندارد. دستگاه واکس کفش دارای مدل های متفاوتی است که هر کدام متناسب با نوع کارکرد آن می باشد. در این مقاله سعی بر آشنایی تفاوت دستگاه واکس کفش با روش سنتی داریم.

بهترین دستگاه واکس کفش

دستگاه های واکس کفش به دو دسته اداری و خانگی -هتلی تقسیم می شود که به طور خلاصه در اینجا توضیح می دهیم.

 دستگاه واکس کفش اداری

واکس کفش اداری مناسب برای مکان های پر رفت و آمد و ادارات و ارگان ها می باشد که با کیفیت و قیمت مناسب در طرحها و مدلهای متفاوت تولید شده است.

دستگاه واکس کفش در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد که مدلهای اتوماتیک مایع واکس کفش را روی برس ریخته و شما کافی است کفش خود را در زیر برس قرار دهید.و بصورت اتوماتیک مراحل واکس زنی به پایان برسانید.

اما مدلهای نیمه اتوماتیک با فشار دادن پا به زیر شیر فشاری، مایع واکس بر روی کفش ریخته شده و بعد از آن کفش خود را نیز برس قرار داده و عملیات واکس زنی را به اتمام برسانیم.

روند عملیات واکس زنی دستگاه واکس کفش

این دستگاه ها دارای مدل های زیادی دارد که در بعضی از نمونه ها دارای دو برس که یکی برای گردگیری و دیگری برای پرداخت می باشد و درنمونه های دیگر دارای ۴ برس است که دو برس برای گردگیری و دو برس برای پرداخت می باشد.

این دستگاه دارای یک محفظه برای ریختن مایع براق کننده کفش است و با قرار دادن کفش در زیر برس گردگیری تمام گرد و غبار موجود بر روی کفش پاک میشود و بعد از ریختن مایع واکس , کفش را در زیر برس پرداخت قرار می دهیم و کفش واکس زده می شود.

از مزیت های دستگاه واکس کفش این است که که به سرعت و بدون اتلاف وقت در زمان کوتاه انجام می شود.و هیچ یک از مشکلات روش های سنتی را ندارد و همچنین با کیفیت بهتر اینکار انجام می شود.

دستگاه واکس کفش خانگی و هتلی

دستگاه واکس کفش خانگی و هتلی با طراحی زیبا و منحصر بفرد جهت محیط های و فضاهای اداری و هتلی تولید گردیده است.

و با دو برس خاک گیر و براق کننده و سیستم واکس زنی بی رنگ. و با امکانات قطع و وصل پدالی و شیر مکانیکی کفش ها را در کمترین زمان ممکن براق و تمیز می نماید.

مصارف دستگاه واکس کفش اتوماتیک در هتلها ، آپارتمان ها ، مجتمع های مسکونی ، و مکانهای مذهبی با محیط های بزرگ مثل مساجد همچنین دفاتر کار شخصی و مدیریتی

چگونه کفش های خود را واکس بزنیم

واکس زدن کفش علاوه بر اینکه باعث تمیزی می شود و کفش بهتر و زیباتر به نظر می رسد بلکه عمر کفش را نیز افزایش می دهد.

برای واکس زدن به روش سنتی باید تمام مراحل زیر انجام دهیم

ابتدا باید یک روزنامه یا کاغذ بزرگ در زیر کفش پهن کنیم تا محلی که واکس میزنیم کثیف نشود. سپس گرد وخاک کفش را با برس میگیریم و یا از یک پارچه برای تمیز کردن گرد و خاک استفاده می کنیم.اگر در اطراف کفش گل بود اول باید کفش را خارج از منزل تمیز کنیم و تمام گل آن را برداشته و شروع به پاک کردن گرد و خاک کنیم.

با استفاده از برس مخصوص این کار مقداری واکس را برداشته بر روی کفش میریزیم و با یک حرکت چرخشی واکس را بر روی تمامی کفش پخش می کنیم.برای اینکه کار شما تمیز باشد باید لایه نازکی از واکس را بر روی کفش ریخته و آن را پخش کنید. وقتی که واکس را پخش کردید به این موضوع دقت کنید که تمامی منافذ و چین چروک های کفش را پوشش داده باشد.

اگر به این نکته دقت نکنیم بعد از یه مدتی این منافذ رطوبت نفوذ می کند و در دراز مدت باعث آسیب به کفش می شود. زمانیکه کار واکس زنی به پایان رسید شما کفش را در آفتاب یا درکنار بخاری قرار دهید تا واکس خشک شود.

بعد از این مرحله کفش ها را برس های مخصوص کفش , برق می اندازیم و این کار با حرکت رفت و برگشت برس در تمامی سطح کفش انجام می گیرد.

در مرحله آخر یک تکه پنبه آغشته به روغن براق کننده یا پارافین را به آرامی بر روی کفش می کشیم تا هر دو کفش براق و یکدست شوند.

برترین دابسمش ها

 

برترین دوربین مخفی ها

   

بازدید گوگل