اینستاگرام شبکه اجتماعی عکس محوری است که در حال حاضر محبوبترین شبکه اجتماعی از مدل خود است . اینستاگرام در ابتدای سال 2018 به بیش از 700 میلیون کاربر دست پیدا کرد. کاربران اینستاگرام بیشتر شخصیت های واقعی هستند که یا به دنبال ایجاد یک ارتباط تصویر محور با دوستان خود هستند و یا به دنبال ایجاد ارتباط با افراد جدید هستند برخی هم تنها به دنبال سرگمی هستند که اینستاگرام برای همه آنها ابزارهای انجام این کار را به خوبی فراهم کرده است. اما برخی افراد هم به دنبال ارتقاء کسب و کار خود از طریق این شبکه جتماعی هستند.

افزایش فالوور اینستاگرام

در ایران هم تمام این چهار مدل اشخاص وجود دارند. ما به فعالیت دو دسته از این چهار دسته افراد میپردازیم. 1. افرادی که به دنبال ایجاد ارتباط با افراد جدید هستند 2. افرادی که به دنبال ارتقاع کسب و کار خود هستند. در ایران ابزار تبلیغات اینستاگرام وجود ندارد به همین دلیل افراد تنها می توانند به افزایش فالوور برای ارتقاء کسب و کار خود فکر کنند.

بهترین راه افزایش فالوور در اینستاگرام فالو و لایک کردن افراد دیگر است. به این صورت که شما شخصی را فالو و یا لایک می کنید و آن شخص برای پی بردن به این موضوع که چه کسی او را فالو یا لایک کرده است وارد پییج شما می شود و درصورتی که علاقه مند به زمینه فعالیت پیج شما و پست های شما باشد شما را فالو می کند. بدین صورت شما روزانه افراد زیادی را فالو و لایک می کنید و درصدی از این افراد شما رو نیز فالو می کنند.

اما شما بعد از فالوو کردن 7500 نفر، دیگر قادر به فالو کردن نیستید و مجبور به آنفالو  کردن هستید و این کار را باید هر روز انجام دهید. شما در روز چند نفر را میتوانید فالوو  و لایک کنید؟ شما در روز چقدر باید زمان برای این کار بگذارید؟ شما می توانید 24 ساعته این کار را انجام دهید؟ شما می توانید متوجه بشوید که چند درصد از این افراد شما را فالو کرده اند؟ شما میتوانید پیج های فیک را از پیج های واقعی تشخیص دهید؟ و بسیاری سوالات دیگر... .

راه حل این موضوع استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام است. اینستامکس بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام است که علاوه بر انجام فالو، لایک، کامنت، به جای شما استوری هم نگاه می کند و حتی به صورت اتوماتیک آنفالو هم انجام می دهد. ربات افزایش فالوور اینستامکس یک سیستم اتوماتیک است برای اینستاگرام.

برای استفاده از ربات افزایش فالوور اینستامکس کافی است ابتدا در آن عضو شوید و سپس اکانت اینستاگرام خود را در آن وارد کنید. بعد از انجام این کار نیاز است که شما چند هدف را برای اکانت خود انتخاب کنید تا سیستم شروع به کار کند. اما این هدف ها چطور کار می کنند؟

ربات افزایش فالور اینستامکس برای انجام فعالیت های خود از شما هدف میخواهد. مثلا شما می توانید پیج یکی از رقبای خود را به این ربات اضافه کنید و بعد اینستامکس با انجام فعالیت هایی (لایک، فالو، کامنتو...)، شما را به فالوورهای پیج مورد نظر معرفی می کند و آن افراد شما را فالوو می کنند.

شما میتوانید به اینستامکس به چند صورت هدف معرفی کنید:

  • پیج (جذب فالووهای آن پیج)
  • دوست داران یک هشتگ (جذب افرادی که پست های آن هشتگ را لایک کرده اند)
  • مالکان هشتگ (جذب افرادی که در یکی از پست های خود از آن هشتگ استفاده کرده اند )
  • موقعیت جغرافیایی (جذب افرادی که از آن موقعیت جغرافیایی استفاده کرده اند)
  • لیست دلخواه

اینستامکس علاوه بر ربات افزایش فالوور اینستاگرام، داری سرویس های دیگری نیز است. این سرویس ها:

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک: شما می توانید تعیین  کنید که به سه صورت اینستامکس برای شما پیام اتوماتیک ارسال کند:

 1.به لیست دلخواه شما

  1. به تمام فالوورهای شما

 3.به افرادی جدیدی که شما را فالو می کنند(پیام خوش آمد گویی) که پیام خوش آمد گویی بسیار مناسب برای ایجاد یک ارتباط با فالورها می باشد.

افزایش فالوور اینستاگرام

مدیریت و زمانبندی پست ها: شما می توانید با استفاده از اینستامکس پست های خود را مدیریت کنید و حتی به کامنت های خود هم پاسخ بدهید. شما می توانید پست ها را زمانبندی کنید تا در بهترین زمان ممکن انتشار پیدا کنند. حتی می توانید از قابلیت لوکیشن استفاده کنید. زمانبندی برای حذف پست هم امکانپذیر است.

مدیریت کامنت ها: درصورتی که فالوورهای شما زیاد باشد و برای شما هم جواب دادن به کامنت ها مهم باشد، حتما این سرویس را تست کنید. شما می توانید تمام کامنت ها را در یک لیست ببینید از همین سرویس کامنت را پاسخ بدهید و کامنت های تبلیغاتی را حذف کنید. همچنین می توانید بعضی کامنت هایی که برای شما مهم هستند را در یک لیست جداگانه نگهداری کنید.

شما میتوانید اینستامکس را رایگان استفاده کنید: Instamax.ir

برترین دابسمش ها

 

برترین دوربین مخفی ها

   

بازدید گوگل

لینک دوستان

چت روم

آهنگ جدید

دکوراسیون داخلی

ساخت بج سینه

طراحی نمای کامپوزیت

نمای فریم لس

نمای کرتین وال

اجرای نمای اسپایدر

خرید بیمه آتش سوزی

چت باران

استعلام بیمه بدنه ایران

دستبند مهره ای مردانه

پکیج دوربین مداربسته

سرمایه گذاری در گرجستان

بلیت هواپیما

ضد رسوب کولینگ

اناهیتا چت

بیمه خارج از کشور

بیمه مسئولیت ساختمان

بیمه دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

گنج یاب

آشنا موزیک

میز مدیریت

طراحی سایت ارزان

والواشر

چاپ تخته شاسی فوری

خرید تلویزیون شهری

ادکلن فرگرنس

ربات اینستاگرام

سمعک نامرئی

خرید ویلا در شمال

صندلی ماساژ

باربری سعادت آباد

استخر خانگی

بیمه مسئولیت پارسیان

کلایمر

قیمت شیشه سکوریت

گلفام سفر

https://www.itgheymat.com

https://sabtkarimkhan.com

ترمووود

جایگزین داربست

طراحی سایت در تبریز

تجهیزات آزمایشگاهی بتن

تور ارمنستان

اجاره کلایمر

عمران مشاوره

ربات اینستاگرام

طراحی سایت در تبریز

کاغذ دیواری

کلایمر

هایپر مارکت آنلاین

سوپر مارکت آنلاین

تهران مبله

کلایمر

درب شیشه ای اتوماتیک

پیچ رولپلاک نمای سنگی

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

صندلی شیواری

مشاوره ازدواج تهرانپارس

مواد شیمیایی مرک

ژل لب صادقيه

قیمت بلیط هواپیما

کلایمر

صندلی شیواری

چت روم

بیمه شخص ثالث

قیمت بیمه بدنه

رژیم غذایی آنلاین

راهکارهایی برای لاغری سریع

خرید یو پی اس

افزایش ورودی گوگل

برترین ویدیو ها