هدایای تبلیغاتی به انواع کالاهایی اطلاق میشود که به عنوان یک هدیه دارای قابلیت چاپ لوگو و مشخصات شما بوده تا در جهت معرفی خدمات و کالاهای شما به مشتریانتان استفاده گردد.

تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد است و از نظر قیمت نیز دارای دامنه ی وسیعی میباشند . برای تبلیغات میتوان از یک خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بسیار ساده تا کالاهای لوکس و ارزشی مانند پاوربانک تبلیغاتی یا خودکارهای تبلیغاتی لوکس شیفر و یوروپن استفاده نمود. هدایای تبلیغاتی را میتوان در مناسبت های خاص مانند اعیاد مذهبی یا سال نو یا در سمینار ها و همایش ها و یا در زمان نمایشگاه و حتی در ملاقات ها و جلسات کاری در میان افراد توزیع کرد تا با استفاده از یک هدیه ی مناسب و ارزشمند نام و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنید. بهترین هدایای تبلیغاتی کاربردی ترین آنهاست زیرا هرچقدر مشتریانمجبور به استفاده بیشتر از کالاهای تبلیغاتی باشند به همان اندازه برند شما در ذهن آنها ماندگار تر میگردد پس بهتر است از هدایای تبلیغاتی باکیفیت و کاربردی و بادوام استفاده شود . به عنوان نمونه میتوان از خودکار تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ؛ جاکلیدی تبلیغاتی ، دفترچه یادداشت تبلیغاتی یا ساک دستی تبلیغاتی نام برد.

 لیوان تبلیغاتی جاکلیدی تبلیغاتی پاوربانک تبلیغاتی فلش مموریخودکار تبلیغاتی

انواع چاپ هدایای تبلیغاتی :

یک چاپ با کیفیت به اندازه یک هدیه تبلیغاتی باکیفیت اهمیت دارد. زیرا اطلاعات درخواستی شما باید به آسانی قابل خواندن بوده و با زیبایی چاپ شده باشد تا مشتری برای استفاده از آن راغب باشد. انواع چاپ ها برای هدایای تبلیغاتی عبارتند از:

چاپ تامپو : این چاپ مناسب سطوح صاف و مدور پلاستیکی یا شیشه ای میباشد در این نوع چاپ جوهر با پد مخصوص بر روی کالا لوگو یا اطلاعات را ثبت میکند. از این نوع چا بر روی چرم و طلق نیست میتوان استفاده کرد.

چاپ لیزر : دستگاه لیزر توسط اشعه یک لایه از روی کالا را برداشته و طرح مشتری با رنگ زمینه کالا مشخص میگردد. این نوع چاپ مناسب هدایای تبلیغاتی فلزی میباشد اما روی برخی از آلیاژ های پلاستیک و چرم نیز میتوان از این چاپ استفاده کرد.

چاپ سیلک : چاپ سیلک برای اجناس پارچه ای یا نایلونی مانند ساک دستی تبلیغاتی استفاده میشود.

چاپ سابلیمیشن : این نوع چاپ با پد مخصوص و حرارت بالا جهت چاپ لیوان های تبلیغاتی سرامیکی استفاده میشود.

چاپ فلت برد : از این نوع چاپ برای چاپ کالاهایی مانند فلش کارتی تبلیغاتی یا حتی پاور بانک استفاده میشود این نوع چاپ مناسب سطوح صاف از جنس پلاستیک یا فلز بوده و طرح هایی با تمام طیف های رنگی را میتوان چاپ کرد ، هزینه این نوع چاپ نسبت به سایر چاپ های تبلیغاتی گرانتر است.

گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت مجهز به دستگاه های چاپ تامپو و لیزر وفلت برد و سابلیمیشن بوده و در کمترین زمان ، با بهترین کیفیت میتواند سفارشات شما را آماده کند.

بعد از این توضیحات و پیداکردن شناخت نسبی میتوان فهمید که اهمیت هدایای تبلیغاتی در امر تبلیغات بسیار زیاد بوده و استفاده از هدایای تبلیغاتی میتواند نسبت به بسیاری از انواع دیگر تبلیغات موثر تر و کم هزینه تر باشد . با اهمیت دادن و احترام گذاشتن به یک مشتری توسط یک هدیه تبلیغاتی ساده میتوان در انتظار سود بیشتری بود . گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت با سال ها تجربه در زمینه واردات و فروش انواع هدایای تبلیغاتی میتواند شما را در راستای رسیدن به اهدافتان یاری نماید.

جهت اطلاع از آخرین محصولات و قیمت ها میتوانید از طرق زیر با ما در ارتباط باشید :

https://www.aragifts.com

https://t.me/aragifts_Co

شماره های تماس : 55591285-021 و 55591670-021

برترین دابسمش ها

 

برترین دوربین مخفی ها